İstasyon Pide Siparişi, fast food denince akla hamburger, pizza geliyor belki ama Türkiye’nin fast food zincirinde büyük bir öneme sahip yiyecek ise pidedir. Pide; çıtır çıtır odun fırınında, peynirlisi, kıymalısı, patateslisi, ıspanaklısı, yumurtalısı, tereyağlısı, kavurmalısı, pastırmalısı, sucuklusu, her damağa hitap eden bir lezzettir. Peki, İstasyon Pide Siparişi nereden verilir?

Karadeniz pidesini yerinde tatmak isterseniz Küçükçekmece Sefaköy’de Miss Karadeniz Pideci’sini ziyaret edebilir ve İstasyon Pide Siparişi verebilirsiniz.

1984’den günümüze özünü ve aslını koruyarak üretilen Karadeniz pideleri ustaları tarafından özenle, geleneğine uygun ve bol malzemeli olarak hazırlanmaktadır. Miss Karadeniz Pidecisi’nde hazırlanan tüm pideler fırından çıktığı gibi müşterilere sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Pide hamurları özenle hazırlandığından dolayı Miss Karadeniz Pidecisi’ne özel bir lezzeti vardır. Pidelerde en taze ve en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Pidelerimizde kullandığımız malzemelerimiz güvenilir markalardan temin edilerek siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Her pidede Trabzon’un meşhur tereyağı kullanılmaktadır. Miss Karadeniz Pidecisi, İstanbul’da kaliteli ve sağlıklı olarak yiyebileceğiniz pidelerin tek adresidir.

Karadeniz Pidesi ve Güveç Pidesi yanında  “ Küt Böreği, Kol Böreği, Poğaça, Açma”dan oluşan Aperatiflerimiz de bulunmaktadır.

Kuşbaşı kaşarlı, kıymalı kaşarlı, pastırmalı kaşarlı, sucuklu yumurtalı, ıspanaklı yumurtalı, sucuklu kıymalı ve daha birçok çeşidi olan Özel Karadeniz Kıymalı pide çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Bunun yanında Trabzon, Pizza gibi özel Güveç Pide çeşitlerimiz de mevcuttur.

İstasyon Pide Siparişi vermek Miss Karadeniz Pidecisi Sayesinde artık çok kolay. Sizler de ilgili numaralarımız ile bizlere ulaşarak sıcak Karadeniz pidesi sipariş edip afiyetle yiyebilirsiniz.

İstasyon Pide Siparişi için, 0212 624 67 67 / 0542 624 6767 / 0532 224 00 60

Salon ve Bahçemiz Mevcuttur 06:00 – 23:00 saatleri arasında

her zaman bekleriz

Özel Karadeniz Pideler

Özel Karadeniz Pidesi

Özel Karadeniz Sucuklu Yumurtalı Pide

Özel Karadeniz Pastırma Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Kıyma Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Bafra Kıymalı Pide

Özel Karadeniz Kavurma Kaşarlı Sucuklu Pide

Özel Karadeniz Kavurma Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Kuşbaşı Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Kaşarlı Sucuklu Pide

Özel Karadeniz Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Ispanaklı Kaşarlı Pide

Özel Karadeniz Ispanaklı Yumurtalı Pide

Özel Karadeniz Kıymalı Yumurtalı Pide

Güveç Pideler

Güveç Sucuklu Yumurtalı Pide

Güveç Pastırma Kaşarlı Pide

Güveç Kıyma Kaşar Pide

Güveç Kavurmalı Yumurtalı Pide

Güveç Kuşbaşılı Pide

Güveç Kavurmalı Kaşarlı Sucuklu Pide

Güveç Kavurmalı Kaşarlı Pide

Güveç Trabzon Pide

Güveç Kaşarlı Sucuklu Pide

Güveç Pizza

Güveç Kaşarlı Pide

Güveç Ispanaklı Kaşarlı Pide

Güveç Kıymalı Yumurtalı Pide

Güveç Kıymalı Sucuklu Pide

Aperatifler

Kol Böreği

Küt Böreği

Açma

Poğaça